הענקת פרס מפעל חיים מטעם האיגוד לתא"ל (מיל.) אביגדור קהלני.

נלקח מ-YNET

ברצוננו להודות לחברי איגוד העיתונאים הארצי ובפרט ליו"ר האיגוד פרופ' נח הלפרין, לנשיא ד"ר עו"ד דן שמיר, לחבר ההנהלה והיועמ"ש ד"ר עו"ד אסף שמר על הפקת אירוע מרגש ומושקע – הענקת פרס מפעל חיים מטעם האיגוד לתא"ל (מיל.) אביגדור קהלני.

תודות מיוחדות לחברים שעזרו, לחברי ההנהלה, לרזי רונן ממרכז אלהמברה ביפו וכן תודה מיוחדת לכל מי שנשכח. אביגדור קהלני התרגש עד דמעות והודה אישית לכל חברי האיגוד שבחרו בו לקבל הפרס. האירוע תוקשר על ידי צוות טלויזיה של הערוץ הראשון, כתבי מעריב וידיעות אחרונות. תמונות מהאירוע יועלו בקרוב.

בהזמנות זו נאחל חג פסח שמח לחברינו ובני משפחותיהם. מצפים להמשך עשיה וקידום התקשורת הישראלית על כל הבטיה.

סא"ל קהלני, בכושר מנהיגותו ואישיותו, נתן דוגמה אישית לחייליו, שהיו על סף שבירה. הוא הסתער ראשון, עם עוד אחד מהמפקדים הכפופים לו, על האויב הסורי. הכוח כולו נע אחריו והצליח לכבוש מחדש את העמדות הסוריות השולטות, שהוו עמדות-מפתח לגזרה כולה. לאחר כיבושן של עמדות הירי מחדש – הושמד הכוח הסורי, שמנה עשרות טנקים, וההתקפה האחרונה על רמת הגולן נשברה. במעשיו אלה מנע את פריצת החזית בגזרה הצפונית של רמת-הגולן. סא"ל קהלני גילה מנהיגות מופלאה וגבורה אישית בקרב קשה ומסובך, אשר תוצאותיו שינו את פני המערכה ברמת-הגולן. על מעשה זה הוענק לו: עיטור הגבורה אייר תשל"ה מאי 1975, שמעון פרס, שר הבטחון

"העיניים הנעוצות בגב מקֵילות על המפקד בקבלת החלטה לרוץ קדימה."

אביגדור קהלני